¡Valoración Guardada!
Sólo lo verás tú
¡Comentario guardado!
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú
370.000 € Avísame si baja

Dúplex en carrer llebeig 28 en exclusiva en Eixample Residencial Escala (L´)

Carrer Llebeig 28

  • 118 m2
  • 3 hab.
  • 2 baños
  • 3.136 €/m2

EN EXCLUSIVA

Dúplex amb llicència turística – Un gran actiu al centre de l’Escala.

Situat al bell mig de l’Escala, a només pocs passos del passeig marítim, de les platges i dels principals serveis, aquest magnífic dúplex ofereix una ubicació privilegiada que combina qualitat de vida i una excel·lent oportunitat d’inversió.

L’habitatge es troba en una comunitat amb ascensor, piscina comunitària, plaça d’aparcament privada i traster, aportant totes les comoditats necessàries tant per gaudir-ne durant tot l’any com per obtenir una alta rendibilitat.

El dúplex disposa de tres habitacions i de dues àmplies terrasses, una d’elles amb vistes al mar, ideals per gaudir de la llum natural i de l’entorn mediterrani.

L’apartament destaca per la seva gran lluminositat i pel seu excel·lent estat de conservació. Ofereix acabats de qualitat, com parquet a tot l’habitatge, tancaments de doble vidre, calefacció de gas ciutat i un equipament actual i funcional que garanteix un alt nivell de confort.

Una propietat agradable per viure-hi, però també amb un gran potencial de rendibilitat gràcies a la seva llicència turística, un valor afegit molt destacat en una ubicació tan buscada com el centre de l’Escala.

Una oportunitat única per adquirir un habitatge lluminós, confortable i amb una situació immillorable al cor de la Costa Brava.

Última modificación

Distribución

  • 3 habitaciones
  • Superficie 118 m2
  • 2 Baños
  • Cocina tipo office
  • Trastero

Características generales

  • Calefacción
  • Plaza parking
  • Amueblado
  • Aire acondicionado
  • Año construcción 2006
  • Certificado energético :
    Consumo:
    E
    208 kW h m2 / año
    Emisiones:
    E
    42 kg CO2 m2 / año

Equipamiento comunitario

  • Ascensor
  • Piscina comunitaria
Anuncio: 15046000000810

Ubicación

Eixample Residencial Carrer Llebeig 28

Navega por el mapa haciendo clic sobre él
370.000 € Precio del anuncio
3.355 €/m2€/m2 población
3.136 €/m2€/m2 del anuncio
7% más barato que la media*
Ver evolución €/m2 en Escala (L´)
¿Te avisamos cuando tengamos un anuncio como este? Crea tu alerta y nosotros te avisaremos por correo electrónico cuando hayan anuncios nuevos o que sean modificados
 

Contactar MAS I CASAS FINQUES I SERVEIS,S.L

Referencia del anuncio habitaclia/1491:

Verás el teléfono después de enviar tu contacto al anunciante para que te pueda atender.
Verás el teléfono después de contactar
Enviando...