Casa adosada Carrer àngel guimerà. Casa llogada
Tona
215m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 1.465€/m2
Casa adossada a Tona amb encant i espais amplis. A la planta baixa, trobem un acollidor menjador de 30 m² amb accés directe a un...
Tona
215m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 1.465€/m2
Tona
240m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 2.292€/m2
Masia en venda a Tona, disposa de vàris espais destinats a organització d’esdeveniments. La casa principal disposa de 4 habita...
Tona
126m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 2.762€/m2
Descobreix l'elegància i la tranquil·litat en una de les finques més exclusives de Tona. Us presentem aquest magnífic pis de 95...
Tona
200m2 - 6 habitaciones - 2 baños - 1.600€/m2
Oportunitat única al cor de Tona! Casa gran i lluminosa situada en una zona tranquil·la i molt propera al centre del poble. L’h...
Tona
Edificio viviendas en Tona, Edificio viviendas Tona por 346.883 €...