Casa adosada Passeig del tossal. Oportunitat única a taradell
Taradell
200m2 - 5 habitaciones - 2 baños - 1.950€/m2
Arribes a Taradell, a la seva millor zona residencial. Silenci, verd, vistes obertes… i aquella llum que acompanya tot e...
Si quieres conocer más sobre como clasificamos los resultados y sus principales parámetros más información
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Taradell
200m2 - 5 habitaciones - 2 baños - 1.950€/m2
Prats de Lluçanès
180m2 - 3 habitaciones - 1 baño - 1.306€/m2
?? Casa con gran patio, 2 terrazas y garaje Si buscas espacio, luz y zona exterior, esta casa unifamiliar puede ser una...
Manlleu
95m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.726€/m2
Manlleu casa unifamiliar en venta dispone de local garaje con salida a jardín, entrada a dos calles, garaje 4 coches, 2...
Vic - Estadi-Santa Anna
180m2 - 5 habitaciones - 3 baños - 1.389€/m2
Casa espaiosa de 3 plantes a Vic, amb orientació est-oest que garanteix llum natural durant tot el dia. A la planta bai...
Tona
215m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 1.465€/m2
Casa adossada a Tona amb encant i espais amplis. A la planta baixa, trobem un acollidor menjador de 30 m² amb accés dire...
Manlleu
427m2 - 6 habitaciones - 2 baños - 740€/m2
Amb la calma de viure en una casa cantonera a 3 vents amb sortida exterior, aquesta finca combina amplitud, llum i tranq...
Manlleu
230m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 1.565€/m2
Manlleu casa en venta muy grande en muy buen estado, garaje amplio, con vivienda en planta baja, jardin, 4 hab, estudio...
Vic - Estadi-Santa Anna
190m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 1.416€/m2
¡Descubre tu nuevo hogar en esta casa adosada! Situada en una tranquila zona, esta propiedad de 190 m² construidos es pe...
Roda de Ter
200m2 - 5 habitaciones - 2 baños - 1.350€/m2
Casa adossada amb sol, terrasses i espai per a tota la família a Roda de Ter. Si busques una casa còmoda, lluminosa i e...
Santa Maria de Corcó
268m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.313€/m2
Un habitatge únic en un entorn privilegiat! Ubicada a L'Esquirol, aquesta finca única ofereix una combinació perfecta de privac...
Torelló
162m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.111€/m2
Una casa per viure-la dins… i sobretot fora. Aquesta casa cantonera, plena de llum i vida, té un protagonista clar: el seu exte...
Seva
166m2 - 3 habitaciones - 1 baño - 1.687€/m2
Preciosa casa d'un total de 138m2 a només 5 minuts caminat del centre de la Bonica població de Seva. L'habitatge de 69 m² constr...
Seva
150m2 - 4 habitaciones - 3 baños - 3.000€/m2
Vivir en la montaña, en calma pero con cercanía a una gran ciudad ya lo tienes a tu alcance. Te presentamos vivienda a cuatro vi...
Santa Maria de Corcó
2.650m2 - 10 habitaciones - 3 baños - 226€/m2
Descobreix aquesta espectacular finca rústica situada al municipi de Tavertet, amb una extensió total de 54 hectàrees que oferei...
Tona
240m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 2.292€/m2
Masia en venda a Tona, disposa de vàris espais destinats a organització d’esdeveniments. La casa principal disposa de 4 habita...
Vidrà
- 10 habitaciones - 2 baños
Casa de 4 plantas en Vidrà En Vidrà se encuentra esta encantadora casa de cuatro plantas, ideal para quien busca tranquilidad...
Alpens
155m2 - 4 habitaciones - 2 baños - 2.065€/m2
Casa de turismo rural en funcionamiento – Inversión “llave en mano” con alta rentabilidad Se ofrece a la venta espectacular cas...
Seva
328m2 - 4 habitaciones - 4 baños - 1.470€/m2
¿Conoces Osona? ¿Y la exclusiva y codiciada urbanización de El Muntanyà, en Seva? Si buscas naturaleza, tranquilidad y calidad d...
Folgueroles
204m2 - 4 habitaciones - 3 baños - 1.936€/m2
Magnífica casa a tres vents situada en una zona tranquil·la de Folgueroles, ideal per a famílies que busquen confort, amplitud i...
Seva
118m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.500€/m2
PARA REFORMAR. IMAGENES RENDERIZADAS. MAGNÍFICA CASA UNIFAMILIAR A 4 VIENTOS DE 116m² CON PARCELA DE 820 m², ESTUDIO/LOFT de 18...
Seva
300m2 - 3 habitaciones - 3 baños - 1.930€/m2
En la prestigiosa Urbanización de Pinòs de Seva, encontramos esta exclusiva casa a cuatro vientos con parcela de 1345 m2 En la p...
Taradell
400m2 - 5 habitaciones - 4 baños - 1.363€/m2
Torre Independent en Venda a Tardell Descobreix aquesta magnífica torre independent situada en una de les millors zones de Tar...
Viladrau
393m2 - 5 habitaciones - 4 baños - 3.308€/m2
En un entorn privilegiat de Viladrau, envoltada de natura i amb unes vistes obertes que regalen molta llum, es troba aquesta pre...
Santa Maria de Corcó
230m2 - 2 habitaciones - 1 baño - 1.109€/m2
Magnífica caseta amb jardí, molt cèntrica. La finca té una superfície de 230 m2, i la vivenda està edificada en dues plantes. A...
Vic - Caputxins-Ambulatori
246m2 - 4 habitaciones - 3 baños - 2.110€/m2
Coneixes Osona? I la seva capital, Vic? Potser hi has passejat, però encara no has descobert una de les joies millor guardades d...
Seva
168m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.113€/m2
Vistas de ensueño y espacio para disfrutar en familia – Casa independiente en Seva Imagina despertar cada mañana con vistas des...
Montesquiu
1.012m2 - 18 habitaciones - 4 baños - 193€/m2
A Montesquiu, s’aixeca un edifici -bloc de 6 habitatges- que conserva el caràcter i l’autenticitat d’una altra època. Una finca...
Sant Agustí de Lluçanès
140m2 - 3 habitaciones - 1 baño - 2.214€/m2
Descobreix el plaer de viure envoltat de natura en aquesta magnífica casa aïllada ubicada al nucli de l’Alou, a Sant Agustí de L...
Lluçà
350m2 - 6 habitaciones - 3 baños - 1.711€/m2
Casa rustica en venta a Lluça entre Prats de Lluçanes i Berga dispone de casa con una sup de 350m2, con una parcela de 2.000m2,...
Santa Eugènia de Berga
122m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 3.484€/m2
Habitatge ISCAN, xalet a quatre vents de la promoció Zona esportiva, construït amb sistema d’estructura d’entramat lleuger de fu...
Seva
116m2 - 3 habitaciones - 2 baños - 2.543€/m2
PARA REFORMAR. IMAGENES ESTADO ACTUAL. MAGNÍFICA CASA UNIFAMILIAR DE 116m² A 4 VIENTOS CON PARCELA DE 820 m², ESTUDIO/LOFT de 18...
Tona
200m2 - 6 habitaciones - 2 baños - 1.600€/m2
Oportunitat única al cor de Tona! Casa gran i lluminosa situada en una zona tranquil·la i molt propera al centre del poble. L’h...
Sant Bartomeu del Grau
165m2 - 4 habitaciones - 3 baños - 2.333€/m2
Encantador Xalet en Zona Residencial amb Vistes Espectaculars a la Plana de Vic Situat en una tranquil·la i cuidada zona reside...
Tavertet
115m2 - 3 habitaciones - 2 baños
Magnifica casa unifamiliar cantonera de nova construcció. Disposa de 115m2 distribuïts en dues plantes. A la planta superior tro...
Tavertet
115m2 - 3 habitaciones - 2 baños
Magnifica casa unifamiliar cantonera. Disposa de 115m2 distribuïts en dues plantes. A la planta superior trobem la zona de nit a...
Seva
150m2 - 4 habitaciones - 3 baños - 3.000€/m2
Proyecto de obra nueva en parcela a escoger según las necesidades, tenemos disponibilidad tanto de parcelas como de proyectos se...
Brull (El)
150m2 - 3 habitaciones - 3 baños - 2.833€/m2
Si te gusta vivir entre montañas en un remanso de paz y tranquilidad para disfrutar de la naturaleza y el bienestar . Esta vivie...
Sant Julià de Vilatorta
Edificio viviendas en Sant Julià de Vilatorta, Edificio viviendas Sant Julià de Vilatorta por 295.000 €...