+COMUNITAT

Empresa inmobiliaria en Banyoles

+Comunitat es va iniciar el 2015 amb la finalitat de crear un nou model en la gestió de Comunitats a través d’un equip altament qualificat i especialitzat en la gestió i assessorament de Comunitats, per oferir la màxima optimització del pressupost de la comunitat. Després d’aquests anys, l’increment de les Comunitats que gestionem ha estat exponencial i ja són moltes les persones que han dipositat la seva confiança en +Comunitat per la gestió de les seves llars. Per aquest motiu, +Comunitat ha ampliat els seus serveis oferint també l’Administració de lloguers i els Serveis immobiliaris com la compra-venda i lloguer de finques. Inscrits en el registre d’Agents Immobiliaris de Catalunya amb el número 8397, oferim els serveis de gestió i assessorament immobiliaris a tota la província de Girona tant en lloguers com en compravendes de cases, xalets, pisos, finques rústiques, etc.
+COMUNITAT
Avinguda Països Catalans, 1
Banyoles (Girona)
  • Casa en Banyoles
    44 fotos

    Casa en Banyoles

    Banyoles
    361m2 - 7 habitaciones - 1.357 € /m2 Fantàstica i idíl·lica casa unifamiliar situada a la zona de la Fontpudosa. Aquesta atractiva finca consta d'una distribució pec...
    Anuncio Premium+
    490.000 €
    ha bajado 60.000 €
    Avísame si baja
  • Piso en Banyoles
    4 fotos

    Piso en Banyoles

    Banyoles
    100m2 - 3 habitaciones - 3.090 € /m2 BANYOLES. Nova promoció d’habitatges davant la Muralla de Banyoles Presentem una nova promoció de pisos situada en una ubicació...
    Anuncio Premium actualizado hace 5 días
    309.000 € Avísame si baja
  • Piso en Vilartagues-Tueda de Dalt
    24 fotos

    Piso en Vilartagues-Tueda de Dalt

    Sant Feliu de Guíxols Vilartagues-Tueda de Dalt
    105m2 - 3 habitaciones - 2.238 € /m2 SANT FELIU DE GUÍXOLS. Exclusiva Apialia Costa Brava. Encantador pis situat a la part alta de Sant Feliu de Guíxols, en una zona...
    actualizado hace 3 días
    235.000 € Avísame si baja
  • Planta baja en Fontcoberta
    14 fotos

    Planta baja en Fontcoberta

    Fontcoberta
    136m2 - 3 habitaciones - 1.471 € /m2 MELIANTA. Et presentem aquest pis acollidor planta baixa situada a Melianta, una població tranquil·la i ben connectada del Pla d...
    actualizado hace 6 días
    Oportunidad  200.000 € Avísame si baja
  • Piso en Centre-Platja
    34 fotos

    Piso en Centre-Platja

    Platja d´Aro Centre-Platja
    75m2 - 3 habitaciones - 3.173 € /m2 PLATJA D'ARO. Exclusiva Apialia Costa Brava. Pis molt lluminós en una zona molt tranquil·la de Platja d’Aro, a 5 minuts de la pl...
    238.000 € Avísame si baja
  • Piso en Sant Joan - Vilarromà
    36 fotos

    Piso en Sant Joan - Vilarromà

    Palamós Sant Joan - Vilarromà
    77m2 - 2 habitaciones - 2.987 € /m2 PALAMÓS. Exclusiva apialia Costa Brava. De l´any 2001 Pis assolellat llest per entrar a viure. A la zona de l'hospital de Palam...
    230.000 €
    ha bajado 9.000 €
    Avísame si baja
  • Casa adosada en Eixample
    33 fotos

    Casa adosada en Eixample

    Sant Feliu de Guíxols Eixample
    87m2 - 3 habitaciones - 3.885 € /m2 SANT FELIU DE GUÍXOLS. Exclusiva Apialia Costa Brava. Exclusiva casa adossada totalment reformada, distribuïda de manera pràctic...
    338.000 €
    ha bajado 10.000 €
    Avísame si baja
  • Masía en Cornellà del Terri
    46 fotos

    Masía en Cornellà del Terri

    Cornellà del Terri
    738m2 - 5 habitaciones - 1.274 € /m2 BORGONYA. Aquesta fantàstica finca situada a la zona de Borgonyà, és una opció ideal per poder viure a la casa dels teus somnis....
    940.000 € Avísame si baja
  • Casa en Banyoles
    31 fotos

    Casa en Banyoles

    Banyoles
    190m2 - 4 habitaciones - 2.605 € /m2 BANYOLES. Us oferim aquest xalet aïllat a quatre vents a la zona del Puig d'en colomer de Banyoles, amb unes vistes idíl.liques...
    495.000 €
    ha bajado 55.000 €
    Avísame si baja
  • Casa adosada en Sant Joan - Vilarromà
    50 fotos

    Casa adosada en Sant Joan - Vilarromà

    Palamós Sant Joan - Vilarromà
    263m2 - 5 habitaciones - 1.274 € /m2 PALAMÓS. Exclusiva Apiàlia Costa Brava. Exclusiva Casa molt àmplia amb gran garatge a la zona de St. Joan- Vilaromà a Palamós La...
    335.000 € Avísame si baja
  • Planta baja en Vilartagues-Tueda de Dalt
    20 fotos

    Planta baja en Vilartagues-Tueda de Dalt

    Sant Feliu de Guíxols Vilartagues-Tueda de Dalt
    67m2 - 2 habitaciones - 3.657 € /m2 SANT FELIU DE GUÍXOLS. Exclusiva Apialia Costa Brava. Pis lluminós situat a la planta baixa de l’edifici, a punt per entrar a vi...
    245.000 € Avísame si baja
  • Planta baja en S´Agaró
    28 fotos

    Planta baja en S´Agaró

    S´Agaró
    80m2 - 5.812 € /m2 S'AGARÓ. Exclusiva Apialia Costa Brava. Acollidor apartament en planta baixa, perfecte tant per gaudir de les vacances com per v...
    465.000 € Avísame si baja
  • Casa adosada en S´Agaró
    39 fotos

    Casa adosada en S´Agaró

    S´Agaró
    112m2 - 3 habitaciones - 4.375 € /m2 PLATJA D'ARO. Exclusiva Casa adossada que es converteix en un refugi de pau i bellesa al cor de Platja d’Aro. Aquesta joia immob...
    actualizado hace 2 días
    490.000 €
    ha bajado 20.000 €
    Avísame si baja
  • Casa en Urbanitzacions
    32 fotos

    Casa en Urbanitzacions

    Platja d´Aro Urbanitzacions
    189m2 - 4 habitaciones - 4.180 € /m2 CASTELL - PLATJA D'ARO. Exclusiva Apialia Costa Brava Casa unifamiliar contemporània a 5 minuts de Platja d'Aro. Construïda a la...
    actualizado hace 2 días
    790.000 € Avísame si baja
  • Casa en Golf Costa Brava
    37 fotos

    Casa en Golf Costa Brava

    Santa Cristina d´Aro Golf Costa Brava
    335m2 - 4 habitaciones - 2.672 € /m2 SANTA CRISTINA D'ARO. Exclusiva Apialia Costa Brava. Magnífica propietat amb vistes al camp de golf Costa Brava. Ubicada a 10 mi...
    actualizado hace 2 días
    895.000 € Avísame si baja
habitaclia.com > +COMUNITAT
Volver al listadoVolver al listado